Благодійний ярмарок у Гусятинській школі: столи гнулись від смаколиків(ФОТО)

06.04.2018 06:00

     За ініціативи директора Гусятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  О.В.Демкури, 5 квітня  організували шкільний ярмарок добра і милосердя, яка проходила під девізом: «Олежик буде чути!!!».

 

 

 

 

 

 

     Вже вдруге у школі було організовано благодійний солодкий ярмарок по збору коштів на операцію Славському Олежику (3 роки) по вживленню імпланта для повернення слуху. 
Щиро вдячні всім, хто готував, продавав, купував. Приємно, що всі класи дружно відгукнулись і взяли активну участь у ярмарку.

 

     У цей непростий для країни час школярі пам’ятають про важливість духовного подвигу, милосердя та патріотизму. Учні нашої школи зі співчуттям та переживанням ставляться до таких людей, саме тому і організували ярмарок, щоб зібрати кошти на лікування.

 

     У ярмарку беруть участь учні від 1 до 10 класу та їхні батьки. Підготовка до свята триває кілька днів. Батьки разом з дітьми готують різноманітну випічку, печиво, бутерброди, канапки та безліч інших смаколиків. 

     З великою  любов’ю  і почуттям  відповідальності  поставилися до  проведення цього заходу  адміністрація, класні керівники, класоводи, педагог-організатор, батьки, учні школи.  Вестибюль школи перетворилася  на торговельний міні-павільйон,  парти на прилавки  переповнені  різним товаром.  Безліч  різноманітної  смаковитої випічки – все як на справжньому ярмарку. Блискуче підготувалися до свята діти всіх класів, ніхто не залишився осторонь. Школярі завзято торгували своїми товарами, закликали покупців дзвінкими  закликами.

 

     Не залишив ярмарок байдужим нікого. Гарними покупцями виявилися учні школи, адміністрація, вчителі, техпрацівники, односельці.

 

     Після вдалої торгівлі втомлені та задоволені школярі перерахували зібрані кошти. Під час ярмарку зібрано 6600 грн, які будуть передані матері Олежика Аня Славська. 

 

     Звичайно, зібрана сума не занадто велика, але ми щиро сподіваємося, що наш грошовий вклад  допоможе Олежику  одужати.

 

     Без перебільшення, весь шкільний колектив вважає, що ми, українці, - народ щедрий, гостинний, дружній, доброзичливий. Така наша вдача, такий менталітет. І ми ще не раз проведемо ярмарок милосердя, адже наші серця відкриті для добрих, благодійних справ.

 

Всі новини
Переглянуто 387 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)