Новини

Як зупинити гикавку у немовлят
20.09.2018 06:00
     Гикавка – це нормальне явище, як у дітей, так і у дорослих, якщо відбувається рідко і триває не більше 15 хвилин.        Гикавка, попри те, що це неприємне явище, не завдає для малюка значної шкоди, пише портал "Мамоведія".              Для того, щоб впоратися з гикавкою, потрібно з’ясувати причину.        Якщо ж дитина переїла чи потрапило у шлунок повітря, тоді її потрібно перемістити у вертикальне положення. Поносіть дитину до 10-15 хвилин. Якщо ж гикавка не зникне, то можна дати малюкові випити трошки води.   Як зупинити гикавку у немовлят        Оскільки гикавка виникає через переохолодження, то потрібно її зігріти у себе на руках, а потім вкрити.        Голодна гикавка мине, якщо дати малюку пити або поїсти щось.        Якщо ж причина гикавки у стресі, то потрібно визначити його причину, а потім її усунути. Після цього спробуйте заспокоїти малюка, взявши його на руки.        Та однозначно не варто усувати гикавку малюка переляком, як любили робити бабусі у дитинстві. Це не найкращий спосіб заспокоїти малюка.   Не варто усувати гикавку малюка переляком
Делегація з Тернопільщини вшанувала у Любліні пам'ять борців за волю України
20.09.2018 05:54
     До Меморіалу «Борцям за волю України 1917-1921 років», що встановлений на цвинтарі у місті Люблін (Республіка Польща), поклали квіти.  Пам'ять військових УНР з війська Симона Петлюри, які поховані на цьому кладовищі, вшанували голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук.        Нагадаємо, цими днями делегація з Тернопільщини бере участь у ІІ Європейському тижні інновацій. У рамках Форуму Тернопільщина підписала угоду про співпрацю з Люблінським воєводством. У склад делегації входить голова  районної державної адміністрації Віталій Батіг.        Меморіал «Борцям за волю України…» встановлений на честь вояків армії Української Народної Республіки головного отамана Симона Петлюри – союзників Польщі у війні 1920 року, які жили в Любліні та околицях. Пам’ятник розташований у православній частині найстарішого люблінського цвинтаря. Там, власне, спочивають вояки, які були союзниками Польщі у боротьбі з більшовиками. Після тієї війни багато з них поселилося у Польщі. У Любліні до Другої світової війни вони були активною культурною меншиною.
Курс валют на 20 вересня: Нацбанк зміцнив гривню
20.09.2018 05:46
     Курс долара на міжбанку в продажу впав на шість копійок - до 28,10 грн/дол, курс купівлі знизився на сім копійок, до 28,07 грн/дол.          Національний банк України на 20 вересня 2018 року зміцнив курс гривні більш ніж на три копійки - до 28,12 гривень за долар, порівняно з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті регулятора в середу, 19 вересня.          НБУ встановив офіційні курси валют на такому рівні:   100 доларів США - 2812,0205 гривні (-3,0802); 100 євро - 3280,7843 гривні (-12,0390).        У третій робочий день тижня курс долара на міжбанку в продажу впав на шість копійок - до 28,10 грн/дол, курс купівлі знизився на сім копійок - до 28,07 грн/дол.
Делегація з Тернопільщини бере участь у Європейському тижні інновацій
20.09.2018 05:50
Цьогорічний Європейський тиждень інновацій охоплює питання біоінновацій, економіки, медицини, також відбуватимуться дебати щодо ролі інновацій та крос-секторальних технологій. Участь у Форумі, що проходить у Любліні (Республіка Польща), беруть представники Тернопільської області, зокрема очолюють делегацію голова ОДА Степан Барна та голова облради Віктор Овчарук.        У складі делегації також представники Гусятинського району, а саме: Віталій Батіг, голова райдержадміністрації; Іван Іскерський, кандидат технічних наук, фахівець галузі енергетичного менеджменту із впровадження відновлювальних джерел енергії у науково- виробничому об’єднанні „Енергоощадні технології” та Наталія Іскерська, науковий співробітник, фахівець у галузі енергетичного менеджменту із впровадження відновлювальних джерел у науково- виробничому енергії об’єднанні „Енергоощадні технології”      Головна мета участі у Європейському тижні інновацій – це подальший розвиток стратегічного партнерства між Україною та Європою в економічній сфері, презентація економічного потенціалу Тернопільської області та України загалом.        У панельній дискусії  «Дебати міст та регіонів - партнерів Люблінського воєводства» участь візьме голова облдержадміністрації Степан Барна.        В рамках заходу передбачається:       - підписати Угоду між Тернопільською обласною державною адміністрацією, Тернопільською обласною радою та Адміністрацією Маршалка Люблінського воєводства (Республіка Польща) про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво;      - представити інформацію про інвестиційний потенціал Тернопільської області шляхом проведення доповіді, презентації у якій окреслити інвестиційно-привабливі галузі економіки, аргументи щодо вигідного інвестування, використовуючи об’єктивні переваги Тернопільської області.
Шкідлива сімка: чого жителям Гусятина краще не їсти на сніданок
19.09.2018 06:42
     Деякі страви та продукти погано впливають на організм людини, якщо їх з’їсти на сніданок. Жителі Гусятина їх мають знати.                         Борошняні вироби (хліб, печиво, випічка): всьому причина дріжджі, адже саме вони провокують здуття живота та інші неприємні відчуття у шлунку.        Йогурт: хоч у кисломолочних продуктах багато корисних бактерій, зранку їх усі «з’їсть» шлунковий сік, шкоди від цього не буде, але й користі мало.       Ковбасні вироби: користі від них зранку немає, бо ж у склад ковбас входить більше м’ясних відходів, жиру та сої, ніж самого м’яса.       Готові сніданки: у них мало вітамінів, зате багато пальмової олії, яка довго засвоюється і виводиться з організму.       Розчинні каші, мюслі: швидко псуються, а з пліснявою у організм потрапляють токсини, які його отруюють.       Джеми, фрукти з високим вмістом цукру: потрапляючи у ротову порожнину, цукор починає реакцію, яка буде причиною вашої млявості, низької активності та голоду впродовж дня. У кишечнику складні вуглеводи перетворяться на глюкозу, яка всмоктується в кров та провокує викид інсуліну, як висновок – рівень глюкози у крові різко впаде і вам захочеться їсти знову.       Соки: фруктовий сік вимиває кальцій із зубної емалі і псує зуби, тому краще випити сік через годину після сніданку, а перед тим почистити зуби.  

Дочірні категорії