Новини

Смерч під Одесою зафіксували на відео
18.06.2018 08:32
     У селі Приморське Одеської області відпочиваючі спостерігали вчора, 17 червня, як над Чорним морем пронісся смерч.            Про це повідомляє в Facebook глава Кілійської ОТГ Павло Бойченко.        Він виклав на своїй сторінці фото цього незвичайного явища.        За попередніми даними, в результаті негоди ніхто не постраждав.    
Рада планує знизити податок на ввезення авто на Єврономер
18.06.2018 08:28
     Верховна Рада зареєструвала два законопроекти про зниження акцизного податку з автомобілів, а також про заборону на митне оформлення машин, які не відповідають стандарту Євро-5.                    Також там прописано посилення контролю за переміщенням і використанням авто, зареєстрованих в інших державах, пише Інтерфакс-Україна.        Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, відповідні ініціативи зареєстровані 15 червня, проте тексти законопроектів поки відсутні.        Як пояснює глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна базові ставки акцизного податку будуть такими: EUR50 - для автомобілів з бензиновим двигуном, EUR75 - з дизельним. При цьому розмір акцизу буде дорівнює базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна і коефіцієнт віку.        Коефіцієнт двигуна пропонується розраховувати за такою формулою: об'єм двигуна розділити на 1000. Коефіцієнт віку - кількість повних календарних років з року, наступного за роком виробництва автомобілів, до році визначення ставки податку, пояснює прес-служба парламентського комітету.   - Розраховані за новим принципом акцизи будуть значно меншими, ніж діючі, а різниця в розмірі ставок для різних за обсягом двигуна авто не буде суттєвою. При цьому акцизний податок на старі авто, звичайно, буде вище за рахунок збільшення на віковий коефіцієнт, що буде стимулювати купувати більш нові авто, - цитує прес-служба Н.Южаніну.        Вона також зазначила, що зниження акцизу стало компромісним рішенням, яке дозволяє враховувати інтереси держави, офіційних автоімпортерів, сумлінних платників податків, а також тих, хто користується автомобілями без митного оформлення та реєстрації в Україні.   - У законопроекті (зі змінами до Митного кодексу 8488 - ІФ) чітко прописаний алгоритм взаємодії митників, поліцейських і прикордонників, передбачено створення автоматизованої системи обміну інформацією. Нацполіціі надано право перевірки авто з Єврономер, введено ряд обмежень на операції з такими авто, закладені суворі штрафи за порушення митних правил, - говориться в повідомленні.        Законопроект планують представити на розгляд парламенту вже наступного тижня.
Проведення "мріївцями" толоки на місцевому стадіоні в селищі Гусятин
18.06.2018 05:44
     15 червня,  в рамках соціального проекту агрохолдингом «Мрія» проведено толоку на місцевому стадіоні в селищі Гусятин. В облаштуванні  стадіону взяло участь близько 200 працівників агропідприємства київського та тернопільського відділень. «Мріївці», наперед сформованими командами, висаджували дерева (туї), скопували грядки та садили квіти, замітали та граблювали територію, білили кам’яний паркан, фарбували гойдалки та ін.  Крім того, тут встановлено вуличні тренажери.        Зміни відбувалися просто на очах. Завдяки командній роботі працівників агрохолдингу «Мрія» та злагодженій співпраці керівництва агропідприємства і районної влади, мешканці Гусятинщини матимуть оновлений, упорядкований стадіон.        В організаційному процесі проведення толоки були залучені голова райдержадміністрації Віталій Батіг та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук,  представники Гусятинської ОТГ. Родзинкою у проведенні заходу стала презентація встановленого майданчику із силовими тренажерами за кошти "Мрії" вартістю більше як 100 000 грн.      Реалізація таких соціальних проектів під патронатом районного керівництва дозволить покращити наше містечко. У промові голова РДА сказав: "Ми попрацюємо,  і підемо, а майданчик залишиться мешканцям Гусятина на роки".                     Проведення \"мріївцями\" толоки на місцевому стадіоні в селищі Гусятин          
Чотирьох працівників колонії на Гусятинщині “підловили” на корупції
18.06.2018 05:48
     Гусятинським відділом Чортківської місцевої прокуратури виявлено факт порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Державної кримінально-виконавчої служби України при поданні декларації осіб, уповноважених на виконання функція держави або місцевого самоврядування.        Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.        Встановлено, що 4 працівники ДУ «Копичинська виправна колонія (№112)», які були звільнені зі служби в органах Державної кримінально-виконавчої служби України упродовж 2017 року, в порушення вимог ч.2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» дотепер не подали декларації до Єдиного державного реєстру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями та за минулий рік після припинення діяльності.        До Єдиного реєстру досудових розслідувань стосовно вказаних осіб внесено відомості за ст. 366-1 КК України (Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобігання корупції”, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації). Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні.        Cанкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
ГУСЯТИН ЗАЛИШИТЬСЯ СЬОГОДНІ БЕЗ СВІТЛА
18.06.2018 05:36
Смт Гусятин (вул. Надзбручанська, Грушевського, Вишневського), Гусятинського району, сьогодні, 18червня, залишиться без електропостачання.                             У ВАТ «Тернопільобленерго» кажуть, що пов’язано це із проведенням планових ремонтно-експлуатаційних робіт.

Дочірні категорії