ID-картка: місія (не)здійсненна?

01.03.2018 08:41

     Довгі черги, надмірні емоції, обмаль працівників і нестача вартісного обладнання… Паспортна реформа, що була покликана покращити життя українцям, насправді лише додала прокльонів на адресу Державної міграційної служби. Якщо в Тернополі черги, то у районі – ажіотаж, який не спадає. При цьому ті, що стоять у черзі за закордонним паспортом, реалізують своє право, ті ж, хто хоче отримати ID-картку, виконують свій обов’язок.

 

     У зв’язку із чисельними зверненнями жителів міста Копичинці та навколишніх сіл щодо оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон голова райдержадміністрації Віталій Батіг вивчав питання доцільності створення віддаленого місця адміністратора ЦНАП у приміщенні територіальної громади м.Копичинці з метою надання вищезазначених послуг.

 

     Це дозволить знизити навантаження на Гусятинський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській обл., а також виключити корупційну можливість коригування черги. 

 

     Невдовзі копичинчани та жителі навколишніх сіл матимуть можливість виготовляти ID-картки та біометричні закордонні паспорти на місцях.

 

    Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Всі новини
Переглянуто 7799 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)