Поблизу Тернополя людей силоміць «лікували» у підпільному психореабілітаційному центрі

03.09.2018 07:04

     Сімейна пара з Києва організувала на Тернопільщині діяльність так званого лікувального центру, де силоміць утримували людей. Без ліцензій, медичної освіти та будь-якої практики раніше судимий за зґвалтування 39-річний житель столиці та його 32-річна дружина ще із двома особами відкрили у нашій області псевдоцентр психологічної реабілітації. За описом рекламного оголошення у вільному доступі, в медичному закладі пацієнтів лікували від алкогольної, наркотичної залежності та ігроманії.

 

     Тим не менше, після отриманих процедур в згаданому медичному закладі люди скаржились на власне самопочуття. У поліції з’ясували, насправді злочинне угрупування займалось утриманням людей проти їх волі. За це порушникам платили великі гроші. Траплялись випадки, коли тих, хто потрапив у центр під назвою «Твоя незалежність» більш ніж дев’ять місяців не випускали на вулицю.

 

     А ціна місячного перебування у медичній установі становила від десяти до тридцяти тисяч гривень. Задля ефективної роботи зловмисники навіть провели цілу рекламну кампанія центру в соціальній мережі. Перехожим роздавали листівки на вулиці, а це у свою чергу сприяло збільшенню кількості охочих потрапити на лікування до штучно створеної тюрми. 

Всі новини
Переглянуто 319 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)