У Гусятині відзначили 204-ту річницю від Дня народження Шевченка

10.03.2018 19:25

     Минуло 204 роки від Дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди у Гусятині на площі Шевченка відбулися урочистості.

 

 

 

 

 

 

     Сьогодні – особливий день, День народження нашого Тараса. Це подія для кожного патріота. Для нас це чудова можливість більше дізнатися про нього, розповісти майбутнім поколінням, оскільки ця особистість мала значний вплив на нас всіх, на нашу історію і на майбутнє нашої держави.

 

     У день народження Тараса Шевченка зібралося чимало жителів Гусятина. Вони принесли квіти до його монумента та приєдналися до урочистої програми. Усі охочі декламували твори Великого Кобзаря та згадували важливі факти з його біографії.

 

 

     Священнослужителі різних конфесій селища служили поминальну молебень за душу Великого Кобзаря. Священики у своїй промові повертались до творчості видатного сина українського народу, слова якого виявились пророчими і є актуальними сьогодні. Отці переконані, що Шевченко і Україна є нероздільними, їх неможливо уявити один без одного, адже Господь подарував наш поета, щоб розбудити націю неповторним словом.

 

     Цього дня, біля постаменту Кобзаря молодь та аматорські колективи декламувати вірші Шевченка, славили його у піснях. Незабутнє враження на присутніх справив спів «молодого Шевченка» у супроводі бандури.

 

     До підніжжя пам’ятника покладено корзину із жовто-блакитних квітів. Акордом заходу стало виконання твору видатного поета Тараса Шевченка "Реве та стогне Дніпр широкий " .

 

     Взяли участь в урочистостях і військові; було чимало молоді та дітей.

 

 

 

     Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Всі новини
Переглянуто 457 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)