В Гусятині запрацює художній гурток

01.03.2018 13:05

Ірина Корніцька – чарівниця, яка з невимовною легкістю перетворює звичайний пінопласт на снігові кульки, папір на весільну паляницю, а кольоровий папір на безкрає розмаїття квітів.  Ірина, попри свій досить молодіжний вигляд, вже 20 років працює художником- декоратором раніше  Гусятинського районного будинку культури. Нині вона готова ділитися своїми вміннями і творчим надбанням з малечею містечка. І розпочинає набір студійців.

 

 -         «Колись я закінчила Ланівецьке професійне спеціальне училище, за фахом майстер- виконавець художніх робіт. І 22 роки пропрацювала художником оформлювачем у Районному будинку культури. Часто окрім афіш я охоче виготовляла різні декорації. Нині відкриваю для себе багато нових видів мистецтв і технік. Це неймовірно захоплююча робота».

 

          Коли у Гусятині оголосили щодо планів святкування Дня закоханих Ірина Корніцька, від себе виготовила до благодійного ярмарку близько 200 троянд і первоцвітів з паперу і цукерок, які охоче ,у якості романтичних подарунків, купувалися учасниками заходу.

 

-          «Я обожнюю квіти: у мене навесні і влітку ними уквітчаний двір, і тому не дивно, що я не оминула увагою уроки по створенню штучних квітів, це вміння я теж хочу передати своїм майбутнім учням», — говорить Ірина.

 

           Але звичайно основою і першим видом діяльності для малечі стане малюнок.

 

-            «Я маю багато напрацювань щодо методики викладання малюнку і готова працювати з дітками різного віку. То ж буду рада і школярикам і старшим вихованцям садочків. Головне аби дитина дійсно була зацікавлена і любила малювання, а хист завдяки практиці ми розкриємо, розів’ємо і помножимо. Розпочнемо з малюнку, а потім навчимося виконувати його різними матеріалами і різними техніками. А в майбутньому будемо відкривати все, все розмаїття прикладного мистецтва», — зазначає художниця.

 

           Нині у будинку культури на завершальні етапи виходить облаштування кімнати де і працюватиме художній гурток.

 

-             «Уроки малюнку у гуртку будуть проводитися двічі на тиждень з меншими та старшими вихованцями окремо. Що гадаю важливим буде для родин, то це те, що уроки проводитимуться безкоштовно», - заважила вона.

 

                Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 461 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)