Хто в Гусятині відродить футбол

01.03.2018 12:22

     Голова федерації футболу Гусятинського району Віталій Остафійчук ділиться приємною новиною у мережі Фейсбук. За його словами, є надія, що у Гусятині відродиться футбол.

 

 

     

 

 

     

   

      Отримав відповідь від Гусятинської селищної ради ОТГ. Є надія, що райцентр відродить футбольні традиції. Також є усно, домовленість про виділення коштів на дитячу збірну команду району, на чемпіонат України. Добро вже отримано від Віталія Батога та голів Хоростківської та Гусятинських ОТГ, ще залишилось домовитись з Андрієм Гайдашем – очільником Васильковецької громади. Тепер, справа за депутатським корпусом, – пише він.

 

      До слова, за час головування Віталія Остафійчука – неповний рік – вже створені Ветеранська збірна району, дві дитячі сільські  команди беруть участь в обласній дитячо-юнацькій футбольній лізі (крім команд ДЮСШ) та створені секції при федерації футболу, що не покриваються спортивними школами. Сподіваємося, благі наміри будуть реалізовані.

 

 

      Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 556 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)