У ГУСЯТИНІ МОЖУТЬ ЗАКРИТИ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

01.03.2018 11:54

     Унікальний Гусятинський краєзнавчий музей, колекція основного фонду якого нараховує 14 тисяч одиниць збереження (народна кераміка, текстиль, предмети побуту, рідкісні книги, документи, фотографії тощо) можуть закрити. Такий розвиток подій не виключає директор музею Ольга Гофман.

 

 

     – Бюджетна комісія селищної ради ОТГ, за словами працівників відділу культури Гусятинської ОТГ, постійно нарікає, що музей забирає велику кількість коштів із бюджету ОТГ. Мені здається, що це передвісники того, що є депутати, які готують «грунт» для подальшого лобіювання ліквідації музею. Дай Бог, щоби я помилялася, – зазначила Ольга Гофман.

 

     За інформацією пані Гофман, бюджет музею в статусі громади змінився у значно гіршу сторону. На сьогодні цей музей обслуговує бухгалтерія відділу культури, туризму, молоді та сім’ї, фізкультури і спорту Гусятинської селищної ради ОТГ.

 

     – Відділ культури ігнорує наші запити щодо надання  музею кошторисних призначень на рік. Наприклад, в бюджеті Гусятинської селищної ради на оплату праці 4-х штатних співробітників музею виділено 276 790 грн. на рік, а на оплату праці 5-ох працівників відділу культури ОТГ – 479 600 грн. Майже у два рази більше!, – розповіла директор музею.

 

     Як вдалося дізнатися, кошти на поповнення фондів Гусятинського краєзнавчого музею кошторисними призначеннями зовсім не передбачені. На видання туристичних брошур та буклетів в минулому ще можна було знайти спонсорів, сьогодні це дуже проблематично.

 

    Ви можете запропонувати новину за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі новини
Переглянуто 2791 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)