Естафету творчих звітів підгаєцькі художні колективи передали Гусятинському району.

05.07.2018 08:18

     Власне, на Тернопільщині уже стало традицією відзначати державні свята не лише в обласному центрі, а залучати до їх проведення райони. Відтак, участь в  урочистостях з нагоди 22-ої річниці Конституції України у Підгайцях взяли не лише місцеві жителі, були делегації і з кількох районів області, , представники органів державної влади, місцевого самоврядування та територіальних підрозділів.

 

     Розпочалося святкування із урочистої ходи центральною вулицею міста. Багатолюдна колона у супроводі духовенства, мистецьких колективів та військовослужбовців попрямувала до головної площі, де відбувся мітинг-реквієм та святковий флешмоб.

 

     Під час урочистостей на центральній площі голова Тернопільської ОДА Степан Барна відзначив п’ятьох військовослужбовців: чотирьом – вручив медалі «За службу Україні» та одному – грамоту голови ОДА. Також відзначили грамотами з нагоди Дня Конституції працівників культури та дозвілля.

 

     Продовжилися святкування у місцевому будинку культури, де відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів Підгаєцького району, присвячений  22-й річниці Конституції України «За незалежну і міцну державу, за все, що гарантовано по праву…».  Водночас, біля будинку культури організували кілька виставок народної вишивки, зброї, історичних пам’яток, — повідомляють в ТОДА.

 

     На свято в Підгайці для отримання естафети творчих звітів завітала делегація із Гусятинського району у складі голови райдержадміністрації Віталія Батога та заступника голови райдержадміністрації - Надії Галябарди. 

 

     Віталій Батіг привітав усіх присутніх в залі із державним святом. Голова райдержадміністрації зазначив, що проведення саме таких заходів дозволяє відкрити нові таланти на місцях,  виявити обдаровану та творчу молодь.

 

 

Всі новини
Переглянуто 221 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)