І так, Лінивий Гусак...Гусятин

31.01.2018 11:53

І так, Лінивий Гусак відрізняється від інших закладів громадського харчування у Гусятині пивним інтерєром. Він відповідає основній концепції подібного роду закладів. Важкі дерев'яні столи, комфортні шкіряні то велюрові дивани, висока барна стійка..

 

 

 

Люди в такому місці хочуть посидіти в приємній атмосфері, поспілкуватися один з одним за кухлем пива і просто провести гарно час. АЛЕ... це в них не вийде, адже увагу постійно відволікають офіціанти, які таскають продукти у робоче приміщення. Для мене це взагалі неприпустимо. Для цього в закладі має бути окремий хід.

Йдемо далі....Зробила я замовлення, на яке прийшлося чекати 40 хв. В мене було відчуття, що бульйон, який я замовила, готували спеціально для мене, причому декілька раз. Персонал пояснював затримку великим напливом людей.

А тепер про хороше. У Лінивому Гусаку смачна їжа та напої(хоча ковбаси на піці маловато), приємний персонал. Особливо хочу відзначити дівчину-адміністратора, яка так люб'язно віталася із клієнтами. Це не може не подобатися.

Також мені дуже сподобалося що обслуговуючий персонал має формений одяг.

І, наостанок, незважаючи на різні коментарі, Гусятину був дійсно необхідний такий заклад громадського харчування.Тим більше всі ці мінуси легко можна виправити.

Хто ще побував у Лінивому Гусаку, пишіть ваші враження в коментарях.

Всі новини
Переглянуто 2971 раз

Залиши коментар

Коментарі (0)